full time

Specjalista/ka ds. Sprzedaży i Utrzymania

Warszawa / Kraków / Praca zdalna

Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • obsługa przychodzących zapytań handlowych;
  • negocjacje handlowe z potencjalnymi Klientami;
  • dokumentowanie ustaleń z Klientami;
  • budowanie relacji z Klientami;
  • wsparcie dla BOK z zakresu wycen na małe zamówieni dla obecnych klientów;
  • prowadzenie kampanii dosprzedażowych dla obecnych Klientów;
  • rekomendowanie działań mających na celu zwiększenie efektywności działań sprzedażowych;
  • współpraca z zespołem utrzymania w zakresie zwiększania kompetencji zespołu utrzymania, rozwiązywania bieżących zagadnień z utrzymaniem klienta, uczestniczenie w dyskusjach, wyznaczanie kierunków zmian.

Co musisz umieć:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dobra dykcja i umiejętność wysławiania się;
  • umiejętność perswazji i negocjacji;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • umiejętność pozyskiwania nowych leadów sprzedażowych;
  • umiejętność pracy w systemach CRM;
  • umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowymi atutami będą:

Co możemy Ci zaoferować:

  • pracę w stabilnej firmie z 17-letnią tradycją, wieloma sukcesami w branży na rynku polskim i ambitnymi międzynarodowymi planami rozwojowymi;
  • wdrożenie przez osoby z wieloletnim doświadczeniem;
  • stałe wynagrodzenie na umowie o pracę oraz premie w zależności od wyników (2 000 - 20 000 zł brutto);
  • możliwość rozwoju i awansu wraz ze wzrostem kompetencji;
  • służbowy komputer;
  • niekorporacyjną atmosferę pracy: elastyczne godziny pracy, w tym praca zdalna z domu;
  • dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej w PZU;
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin;
  • dobrze skomunikowane biuro w Warszawie lub Krakowie.