Zaufało nam 30 500 ludzi
Pomagamy im tworzyć wspaniałe projekty

12 LAT INNOWACJI

Naszą misją jest pomaganie ambitnym ludziom tworzyć wspaniałe projekty na całym świecie

Od dekady świadczymy usługi hostingowe na najwyższym poziomie, od początku robimy to z myślą o ambitnych ludziach, którym nasze rozwiązania i wsparcie pomagają w drodze do internetowego sukcesu. Plasujemy się w czołówce innowatorów usług hostingowych w Polsce i zagranicą, od początku angażując się w tworzenie smart-rozwiązań ukierunkowanych na szerokie spektrum potrzeb. Nasze rozwiązania zmieniają to, jak dziś patrzymy na globalny rynek usług hostingowych, a dzięki takim innowacjom, jak Elastyczny Web Hosting, jesteśmy prawdopodobnie najszybciej rozwijającą się marką hostingową w Polsce i jedyną firmą z Polski oficjalnie działającą na rynku międzynarodowym. To właśnie globalny zasięg opracowanych przez nas technologii sprawia, że jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebują tego Klienci.

AUTORSKA NIEZALEŻNOŚĆ

Jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem, która posiada własne zaplecze technologiczne oraz budowany przez dekadę zespół ekspertów

Niezależność oparta o własne i bezpośrednie styki z łączami operatorskimi oraz najważniejszymi punktami wymiany ruchu internetowego: ORANGE, THINX, TELIA, TINET, ATMAN. Od podstaw zaprojektowana, zbudowana, konserwowana, rozwijana i monitorowana przez naszych techników infrastruktura oraz wszystkie jej systemy, gwarantuje naszym Klientom niespotykane nigdzie poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas korzystania z usług. Znamy każdy element naszej platformy, a to daje nam niczym nieskrępowaną możliwość rozwoju i ambitne sięganie do kolejnych poziomów innowacyjności, rewolucjonizując branżę. Jednocześnie robimy to wszystko świadomie wybierając rozwiązania oraz miejsca, które są zgodne z ekologicznym duchem czasu i naszą misją, bo dobrze, nie znaczy za wszelką cenę.

KULTURA CELU PONAD PODZIAŁAMI

Umiejętność czerpania energii z możliwości pomagania innym realizować siebie i swoje marzenia, to wartość, według której działamy

Wygodne, wydajne i bezpieczne miejsce do rozwoju wspaniałych projektów, to nasz cel nadrzędny. Każda komórka firmy zaprogramowana jest, by tworzyć ambitnym ludziom platformę, na której mogą realizować swoje marzenia o wielkich, wspaniałych projektach. Elastyczny Web Hosting, dpanel i cała nasza autorska infrastruktura zostały zaprojektowane, by spełniać te marzenia. Wierzymy, że nasze rozwiązania realnie pomagają ludziom odnieść sukces, nieważne gdzie się znajdują, na całym świecie. Wierzymy w partnerstwo, otwartość i współpracę ponad podziałami. Jesteśmy, żeby pomagać.

NIEZAWODNOŚĆ GODNA MAGII

Podnosimy poprzeczkę niemożliwego, aby Twój projekt mógł odnieść sukces w Internecie – wydajnie, bezpiecznie i bez przerw

Niezależne klastry obliczeniowe, wielopoziomowa redundancja systemów, która eliminuje tak zwany single point of failure (SPOF), autorskie systemy monitorowania, unikatowy w Polsce i rozbudowany system Anty-DDoS, a to wszystko w Data Center spełniającym rygorystyczne wymagania klasy TIER-3 zapewniają bezpieczeństwo i ciągłość pracy w każdej sytuacji. Posiadamy najważniejsze łącza operatorskie do wymiany ruchu internetowego oraz zasilanie od kilku niezależnych dostawców energii elektrycznej, w tym własny generator prądotwórczy oraz wydzielone sekcje UPS. Nasza platforma jest w całości stworzona przez nas i jesteśmy z tego dumni!

Łukasz Szmigiel

Łukasz Szmigiel, Webdeveloper

„Doświadczyłem wielu hostingów, ale żaden nie był tak przystępny i uniwersalny jak dhosting.pl. Automatyczne skalowanie oraz serwer z komercyjnym wydaniem LiteSpeed Cache to świetne połączenie dające dużego kopa stronom opartym o WordPressa i nie tylko. Firma urzeka także partnerskim podejściem - to hosting, który z czasem staje się istotnym narzędziem i partnerem w biznesie, a nie smutną rzeczywistością.”

Nasi Partnerzy

Historia - etapy rozwoju firmy

 • 2002
 • 2005
 • 2006
 • 2007
 • 2009
 • 2012
 • 2013
 • 2015
 • 2016
 • 2017
 • 2018
 • 2002

  Powstanie i uruchomienie projektu demonek.com za pomocą, którego rozpoczęliśmy świadczyć pierwsze usługi hostingowe: serwery WWW i pocztę e-mail. Stworzenie jednego z pierwszych autorskich paneli administracyjnych umożliwiającego zarządzanie usługami poprzez przeglądarkę WWW.

 • 2005

  Znacząca rozbudowa klastra poczty e-mail oraz uruchomienie zaawansowanych modułów zarządzania i kontroli antyspamowej między innymi: BLACKLIST, WHITELIST, GRAYLIST, SPF, TLS-SSL czy RBL. Wraz z wprowadzonymi zmianami zapewniliśmy redundancję systemów ochrony antywirusowej znacznie zwiększających bezpieczeństwo przechowywanych plików i otrzymywanej poczty elektronicznej. Dodatkowo nasi Użytkownicy otrzymali możliwość otrzymywania powiadomień SMS o przychodzącej korespondencji e-mail.

 • 2006

  Uzyskanie i udostępnienie Użytkownikom w standardowej ofercie indywidualnego łącza serwerowego TP S.A. o przepustowości 10 Mbit. Wdrożenie kompleksowych i prostych w obsłudze modułów: zarządzania serwerami DNS domen oraz zakładania kont WWW i e-mail we własnej domenie z obsługą PHP5. Umożliwienie zakładania darmowych skrzynek pocztowych e-mail w ofercie standardowej.

 • 2007

  Uruchomienie serwisu WWW i powstanie marki dhosting.pl mającej za zadanie świadczyć kompleksowe usługi hostingowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Udostępnienie pierwszego na rynku autorskiego panelu administracyjnego dpanel.pl pozwalającego Użytkownikowi w pełni zarządzać posiadanymi kontem i usługą w jednym miejscu. Jako jedni z pierwszych na rynku udostępnilismy 14-dniowy i bezpłatny okres testowy w standardowej ofercie. Kolokacja serwerowni w budynku FIM Tower w Warszawie oraz uzyskanie bezpośredniego styku z łączami operatorskimi TP S.A., WIX i PL-IX.

 • 2009

  Przeniesienie całej infrastruktury do nowej serwerowni HostingCenter oraz pionu administratorskiego. Stworzenie nowoczesnego Biura Obsługi Klienta z kompleksowym systemem obsługi klienta oraz przeniesienie biura do obecnej siedziby firmy. Znaczne zwiększenie limitów adresów IP dostępnych dla naszych Użytkowników dzięki uzyskaniu statusu PI (Provider Independent) w RIPE Network Coordination Center. Wprowadzenie możliwości płatności elektronicznej o przyśpieszonym czasie realizacji w ramach umowy partnerskiej z firmą PayU.

 • 2012

  Zniesienie większości ograniczeń dotyczących podstawowych parametrów świadczonych przez nas usług hostingowych. Opracowywanie nowych rozwiązań w oparciu o sugestie przedstawiane przez Użytkowników za pomocą uruchomionego serwisu zmieniaj.dhosting.pl Znaczne ułatwienie i przyśpieszenie procesu konfiguracji najpopularniejszych programów pocztowych poprzez jego zautomatyzowanie. Udostępnienie rozbudowanego modułu w dPanelu, dzięki któremu Użytkownik może w łatwy i prosty sposób zarządzać zadaniami CRON. Umożliwienie instalacji certyfikatów SSL Wildcard, pozwalających na zabezpieczenie domeny głównej i jej subdomen jednocześnie.

 • 2013

  Stworzyliśmy zupełnie nową i doskonalszą od poprzedniej stronę: dhosting.pl, a razem z nią zaczął funkcjonować rozbudowany serwis wsparcia technicznego dla naszych Użytkowników: pomoc.dhosting.pl, w którym można znaleźć odpowiedzi na wszystkie najważniejsze kwestie związane z naszymi usługami. Nasi Użytkownicy otrzymali możliwość udziału w Programie Partnerskim dzięki któremu mogą oni czerpać dodatkowe korzyści. Testowo zostało udostępnione API dhosting.pl wszystkim zainteresowanym developerom.

 • 2015

  Przełomowy rok dla naszej firmy. Po ponad rocznych pracach stworzyliśmy całkowicie nową wersję panelu zarządzania dPanel.pl, który otrzymał bardzo dużą ilość pozytywnych recenzji. Wraz z nowym panelem, zadebiuwały nasze aplikacje mobilne na iOS, Android oraz Windows Phone czyniąc nas jedyną firmą hostingową w Polsce, która umożliwia sprawne zarządzanie usługą niezależnie od urządzenia! Rosnące zainteresowanie ze strony naszych Klientów na domeny .eu spowodowało podpisanie przez nas bezpośredniego partnerstwa z rejestrem EUrid.

 • 2016

  Dzięki wielu zmianom zrealizowanym w poprzednich latach w narzędziach dla Użytkowników, obserwowaliśmy znaczący wzrost zainteresowania naszymi usługami. Aby zapewnić skalowaność naszego biznesu, nasza organizacja przeszła gruntowne zmiany oraz znacznie rozbudowaliśmy zespół. w październiku 2016 zaprezentowaliśmy na rynku Elastyczny Web Hosting - unikalną usługę, która umożliwia rozliczanie się w zależności od wykorzystanych zasobów i umożliwia automatycznie zwiększanie i zmniejszanie parametrów serwera w zależności od potrzeby stron WWW.

 • 2017

  Pod koniec roku podjęliśmy strategiczne partnerstwo z Data Center ATMAN, gdzie teraz kolokujemy większość naszych serwerów. Budowanie nie tylko najlepszych produktów, ale również oferowanie wysokiej wydajność i stabilności usług, wymusza wybieranie do tego najlepszych partnerów. DC ATMAN-a spełnia rygorystyczne wymagania standardu TIER III i gwarantuje dostępność na poziomie 99,999 proc. Zmiana DC zaspokaja – przede wszystkim – nasze rosnące potrzeby w kwestiach skalowania infrastruktury i podwyższonego bezpieczeństwa, gwarantując wyższą jakość świadczonych usług i ich stabilność.

  Rosnąca dynamika sprzedaży, rozpoznawalność naszej marki i zaufanie Klientów przełożyły się na szybkie powiększenie zespołu – tylko w ciągu jednego roku zespół rozrósł się kilkukrotnie. Z końcem 2017 r. podjęliśmy decyzję o zmianie naszego wysłużonego, coraz ciaśniejszego biura na znacznie obszerniejsze i nowocześniejsze. Przeprowadzka przebiegła sprawnie, a dzięki niej możemy teraz znacznie szybciej obsłużyć zwiększające się zapotrzebowanie Klientów i intensyfikować rozwój struktur wewnętrznych firmy.

 • 2018

  Elastyczny Web Hosting przebojem wkroczył na rynek i w ciągu dwóch lat od jego uruchomienia zaskarbił sobie serca wielu tysięcy użytkowników. Kontynuując jego sukces w Polsce 1 marca rozpoczęliśmy ekspansję globalną z pierwszym przystankiem w USA. Właśnie tego dnia uruchomiliśmy dhosting.com i odpowiednik naszej flagowej usługi, nazwany Dynamic Edge. Dziś dhosting, to marka rozpoznawalna na świecie i śmiało konkurująca z gigantami rynku globalnego w segmencie usług hostingowych.

  10 kwietnia na salony wkroczył nowy dpanel.pl, nasze złote dziecko – autorski panel administracyjny, który od początku swojego istnienia wyznacza standardy w kwestii wygody i rozbudowanych funkcji zarządzania usługą hostingową. 3 odsłona, to gruntownie przebudowany wizualnie i systemowo panel, a także nowe wersje aplikacji mobilnych. Naszym głównym założeniem było uproszczenie wielu procesów wewnętrznych, a także uczynienie panelu lekkim i przyjemnym w użytkowaniu. Stawiamy na to, aby każdy laik był w stanie bez problemu zarządzać swoim kontem hostingowym.

  Na początku września wyjechaliśmy prezentować Elastyczny Web Hosting (Dynamic Edge) na TechCrunch Disrupt 2018, odbywający się w San Francisco. Polecieliśmy na to jedno z największych startupowych wydarzeń w roli sponsora, by zaprezentować szerszemu gronu odwiedzających nasze unikatowe rozwiązania. Odwiedził nas cały ogrom entuzjastycznie nastawionych, żywiołowych ludzi, którzy zostawili sporo cennego feedbacku, ale też wykazywali się dużym zrozumieniem idei produktu i samej oferty.

  W grudniu drugi rok z rzędu Elastyczny Web Hosting dostał wyróżnienie redakcji PC World, tym razem w kategorii „Hosting współdzielony dla bloga”. Wyróżnienie potwierdza nasze zaangażowanie w tworzenie smart-rozwiązań ukierunkowanych na szerokie spektrum potrzeb użytkowników i plasuje nas w czołówce innowacyjnych firm hostingowych.

Eksploruj nasze uniwersum

Zacznij testy jeszcze dziś!

14 dni darmowych testów Zadowolenie lub zwrot pieniędzy Przeniesiemy Twój hosting za darmo