EWH za 1 zł 359 zł

skończy się za:

00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund
Korzystam z promocji

Dział sprzedaży: +48 22 292 01 23

Twój koszyk

Domeny

   Pomagamy ludziom tworzyć
   ambitne projekty
   w Internecie

   Naszą misją jest wspieranie ambitnych ludzi w tworzeniu wspaniałych projektów w Internecie. Robimy to dostarczając elastyczną platformę hostingową w Polsce i na świecie...

   Dowiedz się więcej

   W co wierzymy i czym sie kierujemy?

   otwartość

   przejrzystość i transparentność działań

   utrzymywanie dobrych relacji

   partnerstwo i współpracę

   tworzenie rozwiązań, z  których sami chętnie
   korzystamy

   pomoc
   w realizacji
   wymarzonych
   projektów

   edukacja
   i wspieranie
   innych

   Kultura ponad po:działami

   W dhosting.pl każdy ma swoje zadanie i rolę do wypełnienia, ale role nie przesłaniają nam wspólnoty i realizowania się na równej płaszczyźnie. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, w której każdy zna swoje miejsce, ale jednocześnie stanowiska oraz tytuły stanowią tylko podpowiedź i pomoc w organizacji, nie przeszkadzają tworzyć wspólnej przestrzeni ludzi ukierunkowanych na cel, a przy tym dobrze się bawić. Wiemy po co tu jesteśmy, chcemy pomagać ludziom tworzyć fantastyczne projekty w Internecie.

   Nie wszyscy bohaterowie
   noszą peleryny

   Nasz zespół składa się z kilkudziesięciu osób, a tworzą go entuzjastycznie nastawieni ludzie z wieloletnim doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Umiejętność czerpania energii z możliwości pomagania innym realizować siebie i swoje marzenia, to wartość, którą cenimy najbardziej. Od początku stawiamy na ludzi, którzy chcą się rozwijać, potrafią ze sobą współpracować, mają dystans do samych siebie i – co najważniejsze – są nastawieni na dobro innych. To nie tylko specjaliści i branżowi eksperci, to również ludzie z pasją, którą wspólnie ukierunkowują pracując w przyjacielskiej atmosferze.

   Rytuały i wydarzenia

   Glosariusz

   Magia Magicznej Obsługi Klienta

   Magia może dziać się na różnych płaszczyznach, jeśli nie wiesz dlaczego coś działa, ale działa – to magia. ;) Jeśli wiesz, że nie powinno działać, ale działa – to magia. ;) Magiczna Obsługa Klienta rozwiązuje Twoje problemy zanim jeszcze o nich pomyślisz, podpowie cudownie rozwiązania, jest remedium na różne dolegliwości Twoich projektów, a tam gdzie sama nie może, magię poślę. #czaryMaryFix It's magic!

   "d" stands for deamon

   Zastanawialiście się kiedyś skąd wzięła się nazwa dhosting.pl? Odpowiedź wydaje się prosta, bo przecież hosting ma w nazwie hosting, prawda?! ;) Tylko skąd w takim razie w nazwie literka „d”? Demoniczny prapoczątek, tak należałoby powiedzieć o narodzinach firmy, jaką znacie dziś. Przygoda dhosting sięga wielu lat wstecz, a zaczęła się w 2002 roku uruchomieniem projektu demonek.com, pod którym grupka zapaleńców z aspiracjami zmieniania świata, zapragnęła uruchomić swoją pierwszą, przyjazną usługę hostingową – WWW i pocztę. Demonicznie szybki, demonicznie doskonały – d, jak dhosting.

   Mistrz CSS-a

   Nie ma takich rzeczy, których nie da się zakodować w CSS-ie, powie Ci każdy wprawiony w bojach spec marketingu. ;) W firmie hostingowej trzeba mieć szerokie horyzonty i wachlarz umiejętności, który wykracza poza standardy poletka kompetencji piastowanego stanowiska. No mistrz! – Krzyknął sam do siebie rozwiązując problem z wyświetlaniem elementu na stronie firmowej – użył CSS-a, bo to mistrz był!

   Dział Zajebistych Wyników

   W każdej szanującej się firmie z już wypracowaną pozycją rynkową na pewno znajdzie się Dział Marketingu, ale u nas jest inaczej. U nas pracuje się na „zajebiste” wyniki dla firmy i naszych Klientów. Nie ma drogi na skróty, nie robimy marketingu, robimy Zajebiste Wyniki.

   Pinganie

   Wbrew obiegowej opinii pinganie nie służy do sprawdzania połączeń sieciowych. To wywołania, a nawet przypomnienie w formie ponaglenia w celach przyspieszonej realizacji zadania, względnie sprawdzenie statusu zadania. Odpowiedź może być werbalna lub niewerbalna, zwykle obarczona ciśnieniem realizacji.

   Administrator Ekspresu do Kawy

   Instrukcja ekspresu do kawy jasno stanowi, że do odkamienienia kawopoju potrzebny jest administrator. Dość wysokie kompetencje, jak na tak przyziemną czynność, ale na szczęście w firmie hostingowej nie trudno o administratora. Wyznaczamy się rotacyjnie, by dbać o stabilność, wydajność i jakość paliwa napędowego dużej części firmy. Prowadzony jest również aktywny monitoring próbkowy, na wszelki wypadek. ;)

   Operatywka

   Formalne spotkanie magicznej drużyny w celach omówienia statusów zadań operacyjnych w minionym tygodniu i ustalenie zwycięskich pomysłów w kolejnym. Spotkanie odbywa się za zamkniętymi drzwiami salki konferencyjnej biura, zwanej dalej salą tronową.

   Akwaria

   Specjalnie miejsca wydzielone w biurze zwane również szklarniami, to przeszklone boksy do szybkich spotkań, telefonów i wideokonferencji. Firmowe pokoje zwierzeń, nie należy pukać w szybę, magiczne ekipa w swoim naturalnym środowisku.

   Ziemniaczki z Eurocentrum

   Magiczna strawa lokalnego przybytku jadłodajnego, którą upodobał sobie dział Zajebistych Wyników. Jak twierdzą niecenione właściwości tego złocistego piołunu napędzają ich kreatywne zdolności i są życiodajną siłą wielu wybitnych – bądź co bądź – projektów. Ich słowa!

   Lubimy się z Klientami

   „Od początku byliśmy miło zaskoczeni tym, jak działa dhosting.pl, nie tylko od strony usługi, ale przede wszystkim od strony samej firmy i jej podejścia. Urzekły nas możliwości platformy, innowacyjne podejście, prostota i intuicyjność, a także ludzie, z którymi kontakt zawsze był serdeczny i pełen szacunku. Elastyczny Web Hosting dał naszym klientom olbrzymią swobodę, bezpieczeństwo i spokój, których potrzebowali, a nam stabilność rozwijanego biznesu.”

   Krzysztof Kowalski

   Astrabit

   Dobrze u nas pracować

   Tworzymy doskonałe warunki do pracy i rozwoju osobistego, szczycimy się niekorporacyjnym podejściem i rewelacyjną atmosferę zaczynającą się już na poziomie rekrutacji.

   Dołącz do nas