Zmieniaj z nami oblicze branży hostingowej

Tworzymy miejsce, w którym każdy może realizować swoje pasje. Nasz zespół składa się z miłośników technologii, których wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwijać się w imię zasady: „rób, co kochasz i kochaj, co robisz”.

Aktywne rekrutacje 2

Dołącz do nas

Aktualne oferty pracy

Specjalista/ka ds. Sprzedaży i Utrzymania

Marketing i sprzedaż
Warszawa / zdalnie +1
szczegóły

Specjalista/ka ds. Wsparcia Klienta

Obsługa klienta
Warszawa / zdalnie +1
szczegóły

Nie znalazłeś/aś oferty dla siebie? Nie ma sprawy, zostaw nam swoje CV

proces rekrutacji

W jaki sposób rekrutujemy?

Dołożymy wszelkich starań, aby cały proces zakończył się w ciągu 2 tygodni. Większość spotkań organizujemy w formie online, a 90% naszych pracowników pracuje zdalnie.

Krok 1

Krótka rozmowa telefoniczna

Zapytamy, dlaczego chcesz z nami pracować i jakie są Twoje oczekiwania względem pracodawcy.

Krok 2

Rozmowa z przełożonym

Chętnie posłuchamy o Twoim doświadczeniu i opowiemy, jakie wyzwania czekają Cię w pracy z nami.

Krok 3

Spotkanie z działem HR

Poznasz kulturę pracy w dhosting.pl, benefity, możliwości rozwoju. Będzie to okazja, aby lepiej się poznać.

poznaj nas lepiej

Jak wygląda mój typowy dzień?

Małgorzata Burdzińska

Recruitment & EB Specialist

dhosting.pl

Moja praca to w głównej mierze wyszukiwanie najlepszych talentów wśród pasjonatów hostingu i nowych technologii. Zajmuję się bezpośrednim kontaktem z kandydatami, wsparciem ich na każdym etapie rekrutacji oraz onboardingiem. Typowy dzień w zespole HR to przede wszystkim dbanie o to, aby każdy czuł się dobrze na pokładzie dhosting.pl.

Joanna Kosucińska

Specjalista ds. Księgowości

dhosting.pl

W dhosting.pl zajmuję się... liczbami. Odpowiadam za porządek w dokumentacji księgowej, fakturach oraz płatnościach. Pomagam w kwestiach związanych z finansami i staram się, aby świat rachunkowości był jak najbardziej przyjazny i prosty zarówno wewnątrz firmy, jak i na zewnątrz, w komunikacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Our team

Poznaj nasz zespół

Rafał Kuśmider

CEO

Frontman, wizjoner i współzałożyciel dhosting.pl w jednej osobie. Wyznaje zasadę, że firma to przede wszystkim ludzie. Entuzjasta innowacji i nowinek technologicznych.

Szczepan Rędzioch

RND

Człowiek, z którym o technologii można rozmawiać godzinami (dlatego niekiedy czas jego przemówień mierzymy ze stoperem). Mistrz biurowych rozgrywek w piłkarzyki, koneser dobrej kawy.

Przemek Dolny

Architect IT

Współtwórca dhosting.pl. Prowadzi analizy technologiczne oraz weryfikuje założenie biznesowe. Wspiera zespoły wiedzą o systemach, które sam budował. Ulubione hobby? Programowanie.

Berenika Karolak

HR Manager

Zawsze stawia na ludzi i łączące ich relacje. Pozyskiwanie najlepszych talentów ma we krwi, podobnie jak podróżowanie w najdalsze i najbardziej egzotyczne zakątki świata.

Małgorzata Burdzińska

Recruitment & EB Specialist

To właśnie Gosia przywita Cię, jeśli do nas aplikujesz. Z uśmiechem na ustach odczarowuje legendy o stresujących rekrutacjach. Nie wyobraża sobie zimy bez snowboardu, a dnia bez kubka kawy.

Krystian Olszewski

CSM

Jeśli nie wiesz, dlaczego coś działa, a działa – to magia. Jeśli wiesz, że nie powinno działać, a działa – to magia. Nasz BOK magicznie rozwiązuje problemy, zanim klient zdąży o nich pomyśleć.