Darmowa migracja
Twojej strony

co musisz zrobić

 • 01

  Zakładasz konto hostingowe

  Trwa to tylko kilka sekund. Rach ciach!
  Założenie konta jest bezpłatne i możesz je testować przez 14 dni.

 • 02

  Opłacasz fakturę

  W ramach Elastycznego Web Hostingu z szacowaniem kosztów migracja będzie rozliczona w postaci kaucji przeznaczonej na elastyczne skalowanie.

  W ramach bezpłatnej migracji przenosimy do 15 stron WWW oraz do 30 skrzynek pocztowych.

  Masz więcej danych do przeniesienia? Napisz do nas, a my przygotujemy indywidualna wycenę.

 • 03

  Wypełniasz formularz

  Po opłaceniu usługi zgłaszasz chęć migracji i otrzymujesz link do formularza migracyjnego. Wszystkie dane, które do niego wprowadzisz, trafiają do naszych administratorów szyfrowanym kanałem, więc są w pełni bezpieczne.

  Przekazane dane otrzyma dedykowany zespół, który jest odpowiedzialny za weryfikację ich poprawności i przeprowadzenie procesu przeniesienia Twoich stron WWW oraz poczty e-mail. Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza, zapoznaj się z tym artykułem.

  Migrację trzeba dobrze zaplanować. Zgłoszenia migracji przyjmujemy na 2 tygodnie przed wygaśnięciem umowy Twojego obecnego hostingu i robimy ją za darmo do 2 miesięcy od zarejestrowania i opłacenia konta u nas. Jeżeli Twoja usługa wygasa dosłownie za chwilę lub przekroczyłeś termin 2 miesięcy, pisz śmiało! Przygotujemy indywidualną wycenę migracji.

proces migracji

 • 01

  Analiza danych

  Kiedy ustalimy, które strony mamy przenieść, będziemy potrzebowali chwili na oszacowanie czasu realizacji. Daj nam maksymalnie 24 godziny.

  Czas przeniesienia danych zależy głównie od ich rozmiaru i ilości, liczby stron oraz skrzynek pocztowych i stabilności oraz przepustowości łącza poprzedniego usługodawcy.

  Na prędkość migracji bardzo pozytywnie wpłynie możliwość dostępu przez protokół SSH.

 • 02

  Migracja danych

  Poczta

  Wszystkie wiadomości są kopiowane i przenoszone do skrzynek pocztowych działających już na naszych serwerach. Cały proces nie ma wpływu na działanie Twojej poczty. Po skutecznym przeniesieniu danych informujemy, w jaki sposób zmienić hasła do poszczególnych skrzynek i jak odpowiednio skonfigurować program pocztowy.

  PLIKI STRON WWW

  Przeniesiemy pliki wszystkich Twoich stron na nasze serwery. Najlepiej, jeśli w tym czasie nie będziesz dokonywał żadnych zmian na stronie. Jest to najbardziej czasochłonny etap ze wszystkich, więc po nim jesteśmy już bardzo blisko mety.

  BAZY DANYCH

  Na tym etapie kopiujemy i przenosimy wszystkie Twoje bazy danych na nasze serwery. Tak samo jak w przypadku przenoszenia plików stron, niewskazane jest wprowadzanie zmian. Jeśli prowadzisz blog lub forum, na którym niezależnie od Ciebie pojawiają się komentarze albo posty, migrację przeprowadzimy w nocy i zadbamy o aktualność danych.

  TESTY

  Po przeniesieniu wszystkich danych weryfikujemy poprawność funkcjonowania stron. Jeśli zauważymy jakiekolwiek błędy lub problemy, od razu je eliminujemy.

  ZMIANA DELEGACJI

  Wygląda na to, że wszystko działa poprawnie, pozostało więc zmienić delegację domeny. Jeśli chcesz, możemy zrobić to za Ciebie.

 • 03

  Okres przejściowy

  Niekiedy migracja powoduje błędy na stronie, dlatego będziemy nad nią czuwać przez najbliższe 3 dni. Jeśli zauważysz błędy, od ręki je załatamy. Dodatkowo doradzimy, w jaki sposób przyspieszyć działanie strony.

Dlaczego możesz nam zaufać?

14 lat

doświadczenia i

98%

zadowolonych klientów

dhosting.pl oferuje hosting dla ambitnych projektów już od 14 lat. Świadczymy usługi dla tysięcy użytkowników, z których ponad 98% poleciłoby nas dalej. Naszym unikalnym wyróżnieniem w skali rynku jest platforma pozwalająca utrzymywać strony od prostych wizytówek aż po serwisy odwiedzane przez miliony osób miesięcznie.

Po systematycznych przenosinach z jednej firmy do drugiej, w końcu udało się znaleźć hosting na bardzo dobrym poziomie, w przystępnej cenie. Pierwszy raz nie planujemy zmiany i nie zauważamy spadków jakości serwerów po paru miesiącach użytkowania, jak ma to miejsce u konkurencji.

Bartosz Andrzejewski

https://smuw.pl

Sprawdź częste pytania

Jak długo trwa migracja

Cały proces migracji, od momentu zgłoszenia do w pełni działącej strony na naszych serwerach, trwa średnio 3 dni robocze.

Czy moje strony będą działały podczas migracji

Jak najbardziej! Z naszej strony migracja nie ma absolutnie żadnego wpływu na działanie Twoich stron. Możesz być o to całkowicie spokojny.

Czemu muszę opłacić fakturę przed migracją? Przecież mam 14 dni darmowych testów

Migracja do 15 stron WWW jest całkowicie bezpłatna. Żebyśmy mogli się jej jednak podjąć, musisz opłacić swoje konto hostingowe, aby stało się całkowicie aktywne. Jest to rodzaj kaucji, która w pewien sposób nas zabezpiecza.

Czy moja strona po migracji na serwery dhosting.pl będzie działać szybciej

Po migracji doradzamy, w jaki sposób zoptymalizować stronę, żeby działała jeszcze szybciej. Dzięki tym zabiegom w większości przypadków serwisy klientów po przeniesieniu na nasze serwery osiągają dużo lepsze wyniki.

Co się stanie z danymi, które zostały wprowadzone w trakcie propagacji zmiany delegacji

Zostaną w pełni zsynchronizowane z wersją strony działającą na naszych serwerach. Cały proces jest przeprowadzany w taki sposób, żeby nie było żadnych różnic pomiędzy obiema wersjami.

Czy w ramach migracji mogę również przenieść do dhosting.pl swoją domenę

Jasne! Żeby to zrobić, będziesz potrzebował kodu authinfo, który uzyskasz od aktualnego rejestratora. Sam transfer trwa chwilę i w przypadku większości domen jest bezpłatny (szczegółowy cennik).

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
związane z migracją Twojego serwisu

Porozmawiajmy telefonicznie

skontaktuj się po hosting skontaktuj się po hosting
22 292 01 23

lub zostaw kontakt, odezwiemy się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez dhosting.pl Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w formularzu zamówienia w celu i zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego zgłoszenia.