full time

Senior Server Administrator Team Leader

Warszawa / Kraków / Praca zdalna
15 000+ PLN + VAT (B2B) miesięcznie

Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • zarządzanie zespołem administratorów;
  • priorytetyzacja i realizacja zadań spływających z kilku działów firmy;
  • utrzymanie wraz zespołem infrastruktury IT i środowiska hostingowego;
  • projektowanie nowych systemów, z uwzględnieniem ich niezawodności i HA;
  • projektowanie i wdrażanie procesów utrzymania infrastruktury przy wykorzystaniu CI/CD;
  • wsparcie działów utrzymania w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Co musisz umieć:

  • umiejętność współpracy i zarządzania zespołem;
  • samoorganizacja oraz umiejętność planowania czasu i pracy;
  • wysokie zdolności komunikacyjne;
  • dzielenie się wiedzą, prowadzenie szkoleń;
  • umiejętność zarządzania dużą ilością zadań spływających z różnych działów;
  • doświadczenie w utrzymaniu rozbudowanych systemów wykorzystujących Linux, w tym zarządzania monitoringiem;
  • terminowość, dokładność i szczegółowość;
  • bardzo dobra znajomość Linux i duże doświadczenie w zarządzaniu tym systemem (mile widziane 5 lat doświadczenia);
  • znajomość narzędzi systemowych, doświadczenie w monitoringu i optymalizacji pracy systemów;
  • znajomość rozwiązań bazujących na Linux (Redhat/CentOS/AlmaLinux, Cloudlinux, NGINX, Postfix, Dovecot, HAProxy, Pacemaker, PowerDNS, PHP, LiteSpeed, ProFTPD);
  • znajomość języków skryptowych (np. PHP, Bash) oraz Ansible;
  • znajomość relacyjnych baz danych (przede wszystkim MySQL, PostgreSQL) oraz Redis;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B+ pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • doświadczenie z rozwiązaniami do konteneryzacji (K8s, Docker);
  • znajomość rozwiązań z rodziny ELK/TICK (np. Elasticsearch, Grafana, Telegraf, InfluxDB itp.);
  • doświadczenie z rozwiązaniami typu Infrastructure as a Code: Ansible, Puppet, Terraform;
  • znajomość brokerów wiadomości / kolejek (np. RabbitMQ, Kafka, NATS);
  • background lub doświadczenie programistyczne (PHP/MySQL, bash/shell);
  • znajomość języka Python;
  • doświadczenie w branży hostingowej lub pokrewnej;
  • rozeznanie w sprzęcie IT umieszczonym w serwerowni.

Co możemy Ci zaoferować:

  • pracę w stabilnej firmie z 15-letnią tradycją, wieloma sukcesami w branży na rynku polskim i ambitnymi międzynarodowymi planami rozwojowymi;
  • stałe wynagrodzenie na umowie B2B (od 15k netto B2B w zależności od doświadczenia) – możliwa inna forma zatrudnienia, np. umowa o pracę;
  • uczestnictwo w realizacji trwających projektów oraz możliwość przygotowania i wdrażania własnych pomysłów;
  • budżet szkoleniowy;
  • służbowy komputer, monitor;
  • niekorporacyjną atmosferę pracy: elastyczne godziny pracy, w tym praca zdalna z domu;
  • dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej w PZU;
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin;
  • mamy dobrze skomunikowane biuro w Warszawie lub Krakowie, jeżeli lubisz pracować w biurze.