full time

Senior PHP Backend / Full-Stack Developer

Warszawa / Kraków / Praca zdalna
13 000 - 16 500 PLN + VAT (B2B) miesięcznie

Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • projektowanie architektury oprogramowania;
  • projektowanie back-end w PHP (Symfony, API Platform);
  • utrzymanie wewnętrznego produktu (czyt.: legacy-code);
  • projektowanie baz danych w MySQL;
  • okazjonalne tworzenie frontendu w HTML/CSS/jQuery/Vue.js;
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Co musisz umieć:

  • PHP 7+ oraz PHP 5+;
  • MySQL nie ma przed Tobą tajemnic;
  • masz doświadczenie w pracy z dużymi projektami PHP, w tym z projektami w Symfony lub innym frameworku;
  • potrafisz się zmierzyć z kodem legacy;
  • bezproblemowo korzystasz z Git;
  • korzystałeś/aś w projektach z Redisa, RabbitMQ, InfluxDB;
  • PHPUnit i testowanie masz we krwi;
  • podstawowa znajomość HTML/CSS/JS i bibliotek Vue.js lub podobnych;
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.

Dodatkowymi atutami będą:

  • podstawowa znajomość administracji systemami w Linux, ze szczególnym naciskiem na: Apache / LiteSpeed / nginx, PHP / MySQL / MariaDB, rsync / nfs, znajomość narzędzi do przetwarzania tekstu (grep, sed, awk itp.);
  • doświadczenie w robieniu i otrzymywaniu Code Review;
  • podstawowa znajomość WordPress, Joomla, PrestaShop;
  • doświadczenie w integrowaniu zewnętrznych systemów.

Co możemy Ci zaoferować:

  • pracę w stabilnej firmie z 16-letnią tradycją, wieloma sukcesami w branży na rynku polskim i ambitnymi międzynarodowymi planami rozwojowymi;
  • stałe wynagrodzenie na umowie B2B (13-16.5k netto B2B w zależności od doświadczenia); Możliwa inna forma zatrudnienia np. umowa o pracę;
  • uczestnictwo w realizacji trwających projektów oraz budowę nowych rozwiązań od zera;
  • służbowy komputer, monitor;
  • niekorporacyjną atmosferę pracy: elastyczne godziny pracy, w tym praca zdalna z domu;
  • dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej w PZU;
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin;
  • dobrze skomunikowane biuro w Warszawie i Krakowie.