Hosting dla ambitnych projektów.

12.11.2018 - 13.11.2018 | Konferencja

CloudEXPO 2018 w Nowym Jorku

CloudEXPO

Krótko o targach

CloudEXPO to konferencja skupiająca się na Cloud Computingu, Big Data, SDD, IoT DevOps, WebRTC i branży startupowej. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego administratora!

Będziemy szczęśliwi, jeśli odwiedzisz nasze stoisko (#130)! Każdy odwiedzający otrzyma hosting na rok za darmo i będzie miał szansę na wygranie Apple Watcha, więc warto do nas wpaść.

Jest to już kolejna konferencja teamu dhosting.com po TechCrunch Disrupt w San Francisco oraz Web Summit w Lizbonie. Poprzednie dwa wydarzenia to setki spotkań, wymiana doświadczeń oraz ogromna ilość nowej energii. Do zobaczenia!

Wróć do nas za kilka dni, aby zapoznać się z relacją z tego wydarzenia. :)

TechCrunch Disrupt 2018

TechCrunch Disrupt 2018 w San Francisco

TechCrunch Disrupt to cykl prawdopodobnie największych konferencji poświęconych technologii na świecie. Impreza przyciąga gigantów branży technologicznej, pojawiali się na niej przedstawiciele między innymi Google, Facebooka, Amazona, Ubera czy Shopify. Wśród nich my - z dumą prezentujący Elastyczny Web Hosting wśród amerykańskiej publiczności.

Do San Francisco polecieliśmy jako jeden ze sponsorów całego wydarzenia ze z góry ustalonymi celami. Zależało nam na zebraniu mnóstwa opinii, uwag i wskazówek oraz budowie licznych relacji biznesowych. Już teraz możemy powiedzieć, że było warto!

Zobacz relację
Zobacz wszystkie konferencje